Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Tamar Valley Dairy Kids Greek Yoghurt Pouch Tropical | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Baby & Kids
/
Tamar Valley Dairy Kids Greek Yoghurt Pouch Tropical
Baby & Kids
Tamar Valley Dairy Kids Greek Yoghurt Pouch Tropical
110g · Tamar Valley
Woolworths
$2.55
$2.32 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.55
Lowest
$2.55
Highest
$2.55
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Baby & Kids
Brand
Tamar Valley
Size
110g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Kids Yoghurt Pouch Tropical
at Coles
140g
$2.55
$1.82 / 100g
49.7c less per 100g
Add to cart
Kids Yoghurt Pouch Tropical
at Coles
70g
$1.35
$1.93 / 100g
39c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.55
Add from Woolies
No Added Sugar Kids Yogurt Pouch Tropical
at Coles
130g
$2.90
$2.23 / 100g
8.7c less per 100g
Add to cart