Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Chobani Greek Yoghurt Natural Light Plain | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Chobani Greek Yoghurt Natural Light Plain
Dairy & Eggs
Chobani Greek Yoghurt Natural Light Plain
907g · Chobani
Woolworths
$8.80
97c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$8.80
Lowest
$8.80
Highest
$8.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
160g
$1.88 / 100g
$3.00
907g
97c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$8.80
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Chobani
Size
907g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Light Greek Style Natural Yogurt 1kg
at Aldi
1kg
$3.89
38.9c / 100g
58.1c less per 100g
Add to cart
Light Greek Style Yoghurt
at Coles
1kg
$4.50
45c / 100g
52c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$8.80
Add from Woolies
Greek Style Light Yogurt
at Coles
1kg
$7.50
75c / 100g
22c less per 100g
Add to cart
Cholesterol Lowering Light 500g
at Aldi
500g
$4.39
87.8c / 100g
9.2c less per 100g
Add to cart