Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pauls Zymil Lactose Free Thickened Cream | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Pauls Zymil Lactose Free Thickened Cream
Dairy & Eggs
Pauls Zymil Lactose Free Thickened Cream
300ml · Pauls
Woolworths
$3.90
$4.45
$13.00 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.90
Lowest
$3.90
Highest
$3.90
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
300ml
$13.00 / L
Viewing
$3.90
1L
$4.10 / L
$4.10
2L
$2.98 / L
Best value per L
$5.95
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Pauls
Size
300ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Full Cream Milk 3L
at Aldi
3L
$4.95
$1.65 / L
$11.35 less per L
Add to cart
Full Cream Milk
at Coles
3L
$4.95
$1.65 / L
$11.35 less per L
Add to cart
Woolworths
$3.90
Add from Woolies
Full Cream Milk 2L
at Aldi
2L
$3.39
$1.70 / L
$11.30 less per L
Add to cart
Full Cream Milk
at Coles
2L
$3.40
$1.70 / L
$11.30 less per L
Add to cart