Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Latina Fresh Lasagne Sheets Sheets | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Latina Fresh Lasagne Sheets Sheets
Other
Latina Fresh Lasagne Sheets Sheets
375g · Latina Fresh
Woolworths
$5.80
$1.55 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.80
Lowest
$5.80
Highest
$5.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
280g
$3.04 / 100g
$8.50
375g
$1.55 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$5.80
Details
Aisle
Other
Brand
Latina Fresh
Size
375g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Organic Lasagne Sheets
at Coles
250g
$1.40
$2.00
56c / 100g
98.7c less per 100g
Add to cart
Lasagne
at Coles
1.9kg
$18.00
94.7c / 100g
59.9c less per 100g
Woolworths
$5.80
Add from Woolies
Add to cart
Fresh Lasagne Sheets 7 Pack 375g
at Aldi
375g
$3.69
98.4c / 100g
56.3c less per 100g
Add to cart
Special
Vegetable Lasagne 10+ Months
at Coles
170g
$2.00
$1.18 / 100g
37c less per 100g
Add to cart