Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Westgold Butter Unsalted Unsalted | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Westgold Butter Unsalted Unsalted
Dairy & Eggs
Westgold Butter Unsalted Unsalted
400g · Westgold
Woolworths
$7.00
$8.00
$1.75 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$7.00
Lowest
$7.00
Highest
$7.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$1.92 / 100g
$4.80
400g
$1.75 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$7.00
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Westgold
Size
400g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Unsalted Butter 500g
at Aldi
500g
$6.99
$1.40 / 100g
35.2c less per 100g
Add to cart
Unsalted Butter 250g
at Aldi
250g
$3.99
$1.60 / 100g
15.4c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$7.00
Add from Woolies