Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
YoPRO High Protein Yoghurt Salted Caramel | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Health & Protein
/
YoPRO High Protein Yoghurt Salted Caramel
Health & Protein
YoPRO High Protein Yoghurt Salted Caramel
700g · YoPRO
Woolworths
$8.00
$1.14 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$8.00
Lowest
$8.00
Highest
$8.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
160g
$2.00 / 100g
$3.20
700g
$1.14 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$8.00
Details
Aisle
Health & Protein
Brand
YoPRO
Size
700g
Store brand
No
Woolworths
$8.00
Add from Woolies