Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Brussels Sprouts | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Woolworths Brussels Sprouts
Other
Woolworths own brand
Woolworths Brussels Sprouts
1kg · Woolworths
Woolworths
$12.90
$1.29 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$12.90
Lowest
$12.90
Highest
$12.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
500g
$1.38 / 100g
$6.90
1kg
$1.29 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$12.90
Details
Aisle
Other
Brand
Woolworths
Size
1kg
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Bean Sprouts
at Coles
410g
$2.70
65.9c / 100g
63.1c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$12.90
Add from Woolies