Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Leg Ham Shaved From The Deli | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Leg Ham Shaved From The Deli
Meat & Seafood
Leg Ham Shaved From The Deli
1kg
Woolworths
$19.90
$1.99 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$19.90
Lowest
$19.90
Highest
$19.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Meat & Seafood
Size
1kg
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Deli Thin Franks
at Coles
500g
$3.30
66c / 100g
$1.33 less per 100g
Add to cart
Special
Deli Style White Corn Strips
at Coles
500g
$6.35
$7.50
$1.27 / 100g
72c less per 100g
Woolworths
$19.90
Add from Woolies
Add to cart