Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Ingham's Chicken Sliced From The Deli | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Ingham's Chicken Sliced From The Deli
Meat & Seafood
Ingham's Chicken Sliced From The Deli
1kg · Ingham's
Woolworths
$16.00
$1.60 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$16.00
Lowest
$16.00
Highest
$16.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Ingham's
Size
1kg
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Deli Thin Franks
at Coles
500g
$3.30
66c / 100g
94c less per 100g
Add to cart
Special
Deli Style White Corn Strips
at Coles
500g
$6.35
$7.50
$1.27 / 100g
33c less per 100g
Woolworths
$16.00
Add from Woolies
Add to cart