Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Pizza Blend Shredded Cheese Shredded Blend | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Woolworths Pizza Blend Shredded Cheese Shredded Blend
Frozen
Woolworths own brand
Woolworths Pizza Blend Shredded Cheese Shredded Blend
250g · Woolworths
Woolworths
$5.50
$2.20 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.50
Lowest
$5.50
Highest
$5.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$2.20 / 100g
Viewing
$5.50
700g
$1.50 / 100g
Best value per 100g
$10.50
Details
Aisle
Frozen
Brand
Woolworths
Size
250g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Frozen Mixed Fruit Blend
at Coles
1kg
$12.00
$1.20 / 100g
$1.00 less per 100g
Add to cart
Pizza Blend Shredded Cheese
at Coles
700g
$11.00
$1.57 / 100g
62.9c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$5.50
Add from Woolies