Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Perfect Italiano Parmesan Cheese Block Extra Sharp | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Perfect Italiano Parmesan Cheese Block Extra Sharp
Dairy & Eggs
Perfect Italiano Parmesan Cheese Block Extra Sharp
200g · Perfect Italiano
Woolworths
$7.50
$3.75 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$7.50
Lowest
$7.50
Highest
$7.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
125g
$3.60 / 100g
Best value per 100g
$4.50
200g
$3.75 / 100g
Viewing
$7.50
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Perfect Italiano
Size
200g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Cheese Extra Sharp Grated Parmesan
at Coles
125g
$4.50
$3.60 / 100g
15c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$7.50
Add from Woolies