Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Jalna Pot Set Greek Style Natural Yoghurt | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Jalna Pot Set Greek Style Natural Yoghurt
Dairy & Eggs
Jalna Pot Set Greek Style Natural Yoghurt
2kg · Jalna
Woolworths
$14.40
$16.00
72c / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$14.40
Lowest
$14.40
Highest
$14.40
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
170g
$1.21 / 100g
$2.05
1kg
72c / 100g
Best value per 100g
$7.20
1kg
92c / 100g
$9.20
1kg
72c / 100g
$7.20
1kg
72c / 100g
$7.20
2kg
72c / 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Vanilla Yoghurt
at Coles
1kg
$4.25
42.5c / 100g
29.5c less per 100g
Add to cart
Strawberry Yoghurt
at Coles
1kg
$4.25
42.5c / 100g
29.5c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$14.40
Add from Woolies
Viewing
$14.40
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Jalna
Size
2kg
Store brand
No
Peach & Mango Yoghurt
at Coles
1kg
$4.25
42.5c / 100g
29.5c less per 100g
Add to cart
Greek Style Natural Yoghurt
at Coles
1kg
$4.50
45c / 100g
27c less per 100g
Add to cart