Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pauls Custard Vanilla Custard | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Pauls Custard Vanilla Custard
Dairy & Eggs
Pauls Custard Vanilla Custard
600g · Pauls
Woolworths
$4.50
75c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.50
Lowest
$4.50
Highest
$4.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
140g
$1.82 / 100g
$2.55
600g
75c / 100g
Viewing
$4.50
1kg
55c / 100g
$5.50
1kg
52c / 100g
$5.20
2kg
43.8c / 100g
Best value per 100g
$8.75
Details
Aisle
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Vanilla Custard 1kg
at Aldi
1kg
$2.79
27.9c / 100g
47.1c less per 100g
Add to cart
Vanilla Flavour Custard
at Coles
600g
$1.90
31.7c / 100g
43.3c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.50
Add from Woolies
Dairy & Eggs
Brand
Pauls
Size
600g
Store brand
No
Custard Vanilla
at Coles
1kg
$5.50
55c / 100g
20c less per 100g
Add to cart
Special
Vanilla Custard 6+ Months
at Coles
120g
$0.70
58.3c / 100g
16.7c less per 100g
Add to cart