Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Cocobella Dairy Free Coconut Yoghurt Natural | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Cocobella Dairy Free Coconut Yoghurt Natural
Dairy & Eggs
Cocobella Dairy Free Coconut Yoghurt Natural
900g · Cocobella
Woolworths
$8.50
$9.50
94.4c / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$8.50
Lowest
$8.50
Highest
$8.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
110g
$2.00 / 100g
$2.20
110g
$2.00 / 100g
$2.20
110g
$2.00 / 100g
$2.20
500g
$1.10 / 100g
$5.50
500g
$1.10 / 100g
$5.50
900g
94.4c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Vanilla Yoghurt
at Coles
1kg
$4.25
42.5c / 100g
51.9c less per 100g
Add to cart
Strawberry Yoghurt
at Coles
1kg
$4.25
42.5c / 100g
51.9c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$8.50
Add from Woolies
Viewing
$8.50
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Cocobella
Size
900g
Store brand
No
Peach & Mango Yoghurt
at Coles
1kg
$4.25
42.5c / 100g
51.9c less per 100g
Add to cart
Greek Style Natural Yoghurt
at Coles
1kg
$4.50
45c / 100g
49.4c less per 100g
Add to cart