Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Hillview Tasty Cheese Slices | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Hillview Tasty Cheese Slices
Dairy & Eggs
Hillview Tasty Cheese Slices
750g · Hillview
Woolworths
$11.20
$1.49 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$11.20
Lowest
$11.20
Highest
$11.20
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
432g
88c / 100g
Best value per 100g
$3.80
432g
88c / 100g
$3.80
750g
$1.49 / 100g
Viewing
$11.20
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Hillview
Size
750g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Cheese Slices 84 Pack
at Coles
1kg
$13.15
$1.31 / 100g
17.8c less per 100g
Add to cart
Colby Cheese Slices 500g
at Aldi
500g
$6.99
$1.40 / 100g
9.5c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$11.20
Add from Woolies
Tasty Cheese Slices 500g
at Aldi
500g
$6.99
$1.40 / 100g
9.5c less per 100g
Add to cart
Light Tasty Cheese Slices 500g
at Aldi
500g
$6.99
$1.40 / 100g
9.5c less per 100g
Add to cart