Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Dollop Cream | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Woolworths Dollop Cream
Dairy & Eggs
Woolworths own brand
Woolworths Dollop Cream
300ml · Woolworths
Woolworths
$4.25
$14.17 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.25
Lowest
$4.25
Highest
$4.25
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
300ml
$14.17 / L
Viewing
$4.25
600ml
$8.67 / L
$5.20
600ml
$8.67 / L
$5.20
1L
$1.75 / L
$1.75
2L
$1.70 / L
$3.40
3L
$1.65 / L
Best value per L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Full Cream Milk 3L
at Aldi
3L
$4.95
$1.65 / L
$12.52 less per L
Add to cart
Full Cream Milk
at Coles
3L
$4.95
$1.65 / L
$12.52 less per L
Add to cart
Woolworths
$4.25
Add from Woolies
$4.95
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Woolworths
Size
300ml
Store brand
Woolworths
Full Cream Milk 2L
at Aldi
2L
$3.39
$1.70 / L
$12.47 less per L
Add to cart
Full Cream Milk
at Coles
2L
$3.40
$1.70 / L
$12.47 less per L
Add to cart