Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Babushka's Powerful Probiotic Kefir Organic Natural Yoghurt | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Health & Protein
/
Babushka's Powerful Probiotic Kefir Organic Natural Yoghurt
Health & Protein
Babushka's Powerful Probiotic Kefir Organic Natural Yoghurt
750g · Babushka's
Woolworths
$7.60
$1.01 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$7.60
Lowest
$7.60
Highest
$7.60
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Health & Protein
Brand
Babushka's
Size
750g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Probiotic Filmjolk Yoghurt Natural
at Coles
750g
$5.20
69.3c / 100g
32c less per 100g
Add to cart
Probiotic Filmjolk Yoghurt Blueberry
at Coles
750g
$5.20
69.3c / 100g
32c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$7.60
Add from Woolies
Special
Probiotic Kefir Yoghurt Mango
at Coles
750g
$5.30
$6.80
70.7c / 100g
30.7c less per 100g
Add to cart
High Protein Greek Yoghurt
at Coles
900g
$7.00
77.8c / 100g
23.6c less per 100g
Add to cart