Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Italian Blend Shredded Cheese & Pecorino Blend | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Woolworths Italian Blend Shredded Cheese & Pecorino Blend
Dairy & Eggs
Woolworths own brand
Woolworths Italian Blend Shredded Cheese & Pecorino Blend
250g · Woolworths
Woolworths
$5.50
$2.20 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.50
Lowest
$5.50
Highest
$5.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Woolworths
Size
250g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Spreadable Dairy Blend 500g
at Aldi
500g
$4.99
99.8c / 100g
$1.20 less per 100g
Add to cart
Spreadable Dairy Blend
at Coles
750g
$8.90
$1.19 / 100g
$1.01 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$5.50
Add from Woolies
Dairy Soft Dy Blend Tub Regular
at Coles
500g
$8.00
$1.60 / 100g
60c less per 100g
Add to cart
Regular Butter Blend
at Coles
500g
$8.00
$1.60 / 100g
60c less per 100g
Add to cart