Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Gippsland Dairy Strawberry Waffle Yoghurt | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Gippsland Dairy Strawberry Waffle Yoghurt
Dairy & Eggs
Gippsland Dairy Strawberry Waffle Yoghurt
140g · Gippsland Dairy
Woolworths
$3.30
$4.35
$2.36 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.30
Lowest
$3.30
Highest
$3.30
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
140g
$2.36 / 100g
Viewing
$3.30
160g
$1.94 / 100g
$3.10
160g
$1.94 / 100g
$3.10
700g
$1.17 / 100g
Best value per 100g
$8.20
700g
$1.17 / 100g
$8.20
700g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Vanilla Yoghurt
at Coles
1kg
$4.25
42.5c / 100g
$1.93 less per 100g
Add to cart
Strawberry Yoghurt
at Coles
1kg
$4.25
42.5c / 100g
$1.93 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$3.30
Add from Woolies
$1.17 / 100g
$8.20
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Gippsland Dairy
Size
140g
Store brand
No
Peach & Mango Yoghurt
at Coles
1kg
$4.25
42.5c / 100g
$1.93 less per 100g
Add to cart
Greek Style Natural Yoghurt
at Coles
1kg
$4.50
45c / 100g
$1.91 less per 100g
Add to cart