Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Riverina Dairy Cyprus Style Haloumi | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Riverina Dairy Cyprus Style Haloumi
Dairy & Eggs
Riverina Dairy Cyprus Style Haloumi
180g · Riverina
Woolworths
$6.60
$3.67 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.60
Lowest
$6.60
Highest
$6.60
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
180g
$3.67 / 100g
Viewing
$6.60
900g
$2.11 / 100g
Best value per 100g
$19.00
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Riverina
Size
180g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Haloumi
at Coles
900g
$21.00
$2.33 / 100g
$1.33 less per 100g
Add to cart
Gourmet Selection Chilli Haloumi
at Coles
180g
$5.00
$2.78 / 100g
88.9c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$6.60
Add from Woolies
Haloumi
at Coles
600g
$17.25
$2.88 / 100g
79.2c less per 100g
Add to cart