Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pura Double Thick Cream Dollop | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Pura Double Thick Cream Dollop
Dairy & Eggs
Pura Double Thick Cream Dollop
300ml · Pura
Woolworths
$6.05
$7.05
$20.17 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.05
Lowest
$6.05
Highest
$6.05
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Pura
Size
300ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Dollop Cream 300ml
at Aldi
300ml
$3.89
$12.97 / L
$7.20 less per L
Add to cart
Dollop Cream
at Coles
300ml
$4.25
$14.17 / L
$6.00 less per L
Add to cart
Woolworths
$6.05
Add from Woolies