Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dairyworks Cheddar Cheese Burger Slices | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Dairyworks Cheddar Cheese Burger Slices
Dairy & Eggs
Dairyworks Cheddar Cheese Burger Slices
200g · Dairyworks
Woolworths
$6.50
$3.25 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.50
Lowest
$6.50
Highest
$6.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
200g
$3.25 / 100g
Viewing
$6.50
500g
$1.60 / 100g
Best value per 100g
$8.00
500g
$1.60 / 100g
$8.00
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Dairyworks
Size
200g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Cheese Slices 84 Pack
at Coles
1kg
$13.15
$1.31 / 100g
$1.94 less per 100g
Add to cart
Colby Cheese Slices 500g
at Aldi
500g
$6.99
$1.40 / 100g
$1.85 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$6.50
Add from Woolies
Tasty Cheese Slices 500g
at Aldi
500g
$6.99
$1.40 / 100g
$1.85 less per 100g
Add to cart
Light Tasty Cheese Slices 500g
at Aldi
500g
$6.99
$1.40 / 100g
$1.85 less per 100g
Add to cart