Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Riverina Full Cream Fetta | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Riverina Full Cream Fetta
Dairy & Eggs
Riverina Full Cream Fetta
1kg · Riverina
Woolworths
$19.90
$1.99 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$19.90
Lowest
$19.90
Highest
$19.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
200g
$2.65 / 100g
$5.30
200g
$2.65 / 100g
$5.30
1kg
$1.99 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$19.90
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Riverina
Size
1kg
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Greek Style Fetta 200g
at Aldi
200g
$2.79
$1.40 / 100g
59.5c less per 100g
Add to cart
Greek Style Fetta Cubes
at Coles
410g
$6.00
$1.46 / 100g
52.7c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$19.90
Add from Woolies
Cheese Fetta Aust Style
at Coles
200g
$3.00
$1.50 / 100g
49c less per 100g
Add to cart
Fresh Pumpkin & Fetta Ravioli
at Coles
600g
$11.00
$1.83 / 100g
15.7c less per 100g
Add to cart