Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Raw C Coconut Water | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Raw C Coconut Water
Drinks
Raw C Coconut Water
2L · Raw C
Woolworths
$6.60
$3.30 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.60
Lowest
$6.60
Highest
$6.60
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
325ml
$7.69 / L
$2.50
325ml
$7.69 / L
$2.50
325ml
$9.23 / L
$3.00
325ml
$5.85 / L
$1.90
1L
$5.50 / L
$5.50
2L
$3.30 / L
Best value per L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Natural Spring Water 10L
at Aldi
10L
$4.69
46.9c / L
$2.83 less per L
Add to cart
Natural Australian Still Spring Water 1.5L
at Aldi
1.5L
$0.75
50c / L
$2.80 less per L
Add to cart
Woolworths
$6.60
Add from Woolies
Viewing
$6.60
Details
Aisle
Drinks
Brand
Raw C
Size
2L
Store brand
No
Spring Water 8x1.5l
at Coles
12L
$6.60
55c / L
$2.75 less per L
Add to cart
Natural Australian Spring Water 24x600ml
at Aldi
14.4L
$8.99
62.4c / L
$2.68 less per L
Add to cart