Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Vanilla Custard Powder | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Woolworths Vanilla Custard Powder
Pantry
Woolworths own brand
Woolworths Vanilla Custard Powder
300g · Woolworths
Woolworths
$2.10
70c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.10
Lowest
$2.10
Highest
$2.10
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
150g
$1.80 / 100g
$2.70
150g
$1.80 / 100g
$2.70
300g
70c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$2.10
375g
$2.00 / 100g
$7.50
Details
Aisle
Pantry
Brand
Woolworths
Size
300g
Store brand
Woolworths
Woolworths
$2.10
Add from Woolies