Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Flora Proactiv Margarine Buttery | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Flora Proactiv Margarine Buttery
Dairy & Eggs
Flora Proactiv Margarine Buttery
750g · Flora
Woolworths
$11.00
$12.50
$1.47 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$11.00
Lowest
$11.00
Highest
$11.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$2.30 / 100g
$5.75
750g
$1.47 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$11.00
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Flora
Size
750g
Store brand
No
Woolworths
$11.00
Add from Woolies