Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Willow Farm Avocado Dip | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Willow Farm Avocado Dip
Snacks & Confectionery
Willow Farm Avocado Dip
200g · Willow Farm
Woolworths
$2.80
$1.40 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.80
Lowest
$2.80
Highest
$2.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
200g
$1.40 / 100g
Viewing
$2.80
1kg
63c / 100g
Best value per 100g
$6.30
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Willow Farm
Size
200g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Hommus Dip 1kg
at Aldi
1kg
$5.79
57.9c / 100g
82.1c less per 100g
Add to cart
Salsa Dip Medium 300g
at Aldi
300g
$1.79
59.7c / 100g
80.3c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.80
Add from Woolies
Salsa Dip Mild 300g
at Aldi
300g
$1.79
59.7c / 100g
80.3c less per 100g
Add to cart
Hommus DIP
at Coles
1kg
$6.30
63c / 100g
77c less per 100g
Add to cart