Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dairy Farmers Thick & Creamy Vanilla Yoghurt | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Dairy Farmers Thick & Creamy Vanilla Yoghurt
Dairy & Eggs
Dairy Farmers Thick & Creamy Vanilla Yoghurt
110g · Dairy Farmers
Woolworths
$4.20
$6.00
$3.82 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.20
Lowest
$4.20
Highest
$4.20
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
110g
$3.82 / 100g
Viewing
$4.20
140g
$1.18 / 100g
$1.65
150g
$1.10 / 100g
Best value per 100g
$1.65
150g
$1.10 / 100g
$1.65
150g
$1.10 / 100g
$1.65
150g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Vanilla Yoghurt
at Coles
1kg
$4.25
42.5c / 100g
$3.39 less per 100g
Add to cart
Strawberry Yoghurt
at Coles
1kg
$4.25
42.5c / 100g
$3.39 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.20
Add from Woolies
$1.10 / 100g
$1.65
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Dairy Farmers
Size
110g
Store brand
No
Peach & Mango Yoghurt
at Coles
1kg
$4.25
42.5c / 100g
$3.39 less per 100g
Add to cart
Greek Style Natural Yoghurt
at Coles
1kg
$4.50
45c / 100g
$3.37 less per 100g
Add to cart