Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dare Espresso Iced Coffee | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Dare Espresso Iced Coffee
Drinks
Dare Espresso Iced Coffee
2L · Dare
Woolworths
$7.70
$3.85 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$7.70
Lowest
$7.70
Highest
$7.70
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
500ml
$8.60 / L
$4.30
500ml
$8.60 / L
$4.30
500ml
$8.60 / L
$4.30
500ml
$8.60 / L
$4.30
750ml
$5.93 / L
$4.45
2L
$3.85 / L
Best value per L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Iced Coffee Flavoured Milk 2L
at Aldi
2L
$4.99
$2.50 / L
$1.35 less per L
Add to cart
Special
Flavoured Coconut Water Coffee
at Coles
1L
$2.75
$5.50
$2.75 / L
$1.10 less per L
Woolworths
$7.70
Add from Woolies
Viewing
$7.70
Details
Aisle
Drinks
Brand
Dare
Size
2L
Store brand
No
Add to cart
Iced Coffee Flavoured Milk
at Coles
2L
$6.00
$3.00 / L
85c less per L
Add to cart
Regular Strength Iced Coffee Flavoured Milk
at Coles
2L
$6.80
$3.40 / L
45c less per L
Add to cart