Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Thomas Dux Marinated Danish Fetta Herb & Garlic | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Bakery
/
Thomas Dux Marinated Danish Fetta Herb & Garlic
Bakery
Thomas Dux Marinated Danish Fetta Herb & Garlic
300g · Thomas Dux
Woolworths
$6.00
$2.00 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.00
Lowest
$6.00
Highest
$6.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Bakery
Brand
Thomas Dux
Size
300g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Garlic Bread 2 Pack 450g
at Aldi
450g
$2.09
46.4c / 100g
$1.54 less per 100g
Add to cart
Garlic Bread Twin Pack
at Coles
450g
$2.10
46.7c / 100g
$1.53 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$6.00
Add from Woolies
Garlic Bread Loaf 400g
at Aldi
400g
$2.79
69.8c / 100g
$1.30 less per 100g
Add to cart
Garlic Baguette Twin Pack
at Coles
450g
$4.00
88.9c / 100g
$1.11 less per 100g
Add to cart