Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Pot Set Greek Style Yoghurt | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Woolworths Pot Set Greek Style Yoghurt
Dairy & Eggs
Woolworths own brand
Woolworths Pot Set Greek Style Yoghurt
1kg · Woolworths
Woolworths
$6.70
67c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.70
Lowest
$6.70
Highest
$6.70
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
70g
$1.07 / 100g
$0.75
70g
$1.07 / 100g
$0.75
70g
$1.07 / 100g
$0.75
70g
$1.07 / 100g
$0.75
1kg
67c / 100g
Viewing
$6.70
2kg
42c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Vanilla Yoghurt
at Coles
1kg
$4.25
42.5c / 100g
24.5c less per 100g
Add to cart
Strawberry Yoghurt
at Coles
1kg
$4.25
42.5c / 100g
24.5c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$6.70
Add from Woolies
$8.40
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Woolworths
Size
1kg
Store brand
Woolworths
Peach & Mango Yoghurt
at Coles
1kg
$4.25
42.5c / 100g
24.5c less per 100g
Add to cart
Greek Style Natural Yoghurt
at Coles
1kg
$4.50
45c / 100g
22c less per 100g
Add to cart