Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Flora Thickened Plant Cream | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Flora Thickened Plant Cream
Dairy & Eggs
Flora Thickened Plant Cream
500ml · Flora
Woolworths
$4.50
$6.50
$9.00 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.50
Lowest
$4.50
Highest
$4.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Flora
Size
500ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Full Cream Milk 3L
at Aldi
3L
$4.95
$1.65 / L
$7.35 less per L
Add to cart
Full Cream Milk
at Coles
3L
$4.95
$1.65 / L
$7.35 less per L
Add to cart
Woolworths
$4.50
Add from Woolies
Full Cream Milk 2L
at Aldi
2L
$3.39
$1.70 / L
$7.30 less per L
Add to cart
Full Cream Milk
at Coles
2L
$3.40
$1.70 / L
$7.30 less per L
Add to cart