Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Flora Margarine Spread Light MARGARINE | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Flora Margarine Spread Light MARGARINE
Pantry
Flora Margarine Spread Light MARGARINE
500g · Flora
Woolworths
$5.50
$1.10 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.50
Lowest
$5.50
Highest
$5.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$2.30 / 100g
$5.75
500g
$1.10 / 100g
Viewing
$5.50
1kg
89.5c / 100g
Best value per 100g
$8.95
1kg
89.5c / 100g
$8.95
Details
Aisle
Pantry
Brand
Flora
Size
500g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Original Margarine Spread
at Coles
1kg
$5.90
59c / 100g
51c less per 100g
Add to cart
Margarine Spread Original
at Coles
1kg
$8.95
89.5c / 100g
20.5c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$5.50
Add from Woolies
Margarine Spread Buttery
at Coles
1kg
$8.95
89.5c / 100g
20.5c less per 100g
Add to cart
Original Margarine Spread
at Coles
500g
$4.50
90c / 100g
20c less per 100g
Add to cart