Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Mediterranean Delite Garlic Dip | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Mediterranean Delite Garlic Dip
Snacks & Confectionery
Mediterranean Delite Garlic Dip
200g · Mediterranean Delite
Woolworths
$3.50
$1.75 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.50
Lowest
$3.50
Highest
$3.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Mediterranean Delite
Size
200g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Hommus Dip 1kg
at Aldi
1kg
$5.79
57.9c / 100g
$1.17 less per 100g
Add to cart
Salsa Dip Medium 300g
at Aldi
300g
$1.79
59.7c / 100g
$1.15 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$3.50
Add from Woolies
Salsa Dip Mild 300g
at Aldi
300g
$1.79
59.7c / 100g
$1.15 less per 100g
Add to cart
Hommus DIP
at Coles
1kg
$6.30
63c / 100g
$1.12 less per 100g
Add to cart