Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Raw C Natural Coconut Yoghurt | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Raw C Natural Coconut Yoghurt
Dairy & Eggs
Raw C Natural Coconut Yoghurt
500g · Raw C
Woolworths
$7.50
$1.50 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$7.50
Lowest
$7.50
Highest
$7.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
140g
$2.50 / 100g
$3.50
140g
$2.50 / 100g
$3.50
140g
$2.50 / 100g
$3.50
140g
$2.50 / 100g
$3.50
500g
$1.50 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$7.50
Details
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Vanilla Yoghurt
at Coles
1kg
$4.25
42.5c / 100g
$1.07 less per 100g
Add to cart
Strawberry Yoghurt
at Coles
1kg
$4.25
42.5c / 100g
$1.07 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$7.50
Add from Woolies
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Raw C
Size
500g
Store brand
No
Peach & Mango Yoghurt
at Coles
1kg
$4.25
42.5c / 100g
$1.07 less per 100g
Add to cart
Greek Style Natural Yoghurt
at Coles
1kg
$4.50
45c / 100g
$1.05 less per 100g
Add to cart