Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Chicken & Bacon Pasta Bake | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Woolworths Chicken & Bacon Pasta Bake
Pantry
Woolworths own brand
Woolworths Chicken & Bacon Pasta Bake
1.2kg · Woolworths
Woolworths
$15.00
$1.25 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$15.00
Lowest
$15.00
Highest
$15.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
220g
$2.00 / 100g
$4.40
420g
26.2c / 100g
Best value per 100g
$1.10
500g
66c / 100g
$3.30
500g
66c / 100g
$3.30
1.2kg
$1.25 / 100g
Viewing
$15.00
1.3kg
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Bakers Flour
at Coles
12.5kg
$17.50
14c / 100g
$1.11 less per 100g
Add to cart
Baked Beans in Tomato Sauce 420g
at Aldi
420g
$1.09
26c / 100g
99c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$15.00
Add from Woolies
$1.54 / 100g
$20.00
Details
Aisle
Pantry
Brand
Woolworths
Size
1.2kg
Store brand
Woolworths
Baked Beans In Tomato Sauce
at Coles
420g
$1.10
26.2c / 100g
98.8c less per 100g
Add to cart
White Baker's Flour
at Coles
5kg
$13.50
27c / 100g
98c less per 100g
Add to cart