Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Chris' Dips Sweet Potato & Cashew | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Chris' Dips Sweet Potato & Cashew
Snacks & Confectionery
Chris' Dips Sweet Potato & Cashew
200g · Chris'
Woolworths
$4.50
$2.25 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.50
Lowest
$4.50
Highest
$4.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Chris'
Size
200g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Chicken & Cashew Stir Fry Sauce 500g
at Aldi
500g
$1.99
39.8c / 100g
$1.85 less per 100g
Add to cart
Cashew Peanut & Honey Clusters
at Coles
750g
$5.50
73.3c / 100g
$1.52 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.50
Add from Woolies
Special
Cauliflower & Cashew Soup Pouch
at Coles
400g
$3.25
$4.50
81.3c / 100g
$1.44 less per 100g
Add to cart
Special
Pouch Soup Pumpkin & Cashew
at Coles
400g
$3.25
$4.50
81.3c / 100g
$1.44 less per 100g
Add to cart