Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Kraft Singles Light 25% Less Fat | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Kraft Singles Light 25% Less Fat
Other
Kraft Singles Light 25% Less Fat
432g · Kraft
Woolworths
$6.90
$9.60
$1.60 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.90
Lowest
$6.90
Highest
$6.90
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Kraft
Size
432g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Traditional 99% Fat Free Mayo
at Coles
555g
$4.50
81.1c / 100g
78.6c less per 100g
Add to cart
Special
Giant Marrowfat Peas
at Coles
300g
$2.50
$3.00
83.3c / 100g
76.4c less per 100g
Woolworths
$6.90
Add from Woolies
Add to cart
Squeeze 99% Fat Free Traditional Mayo
at Coles
280g
$3.50
$1.25 / 100g
34.7c less per 100g
Add to cart