Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Beef Lasagne | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Woolworths Beef Lasagne
Meat & Seafood
Woolworths own brand
Woolworths Beef Lasagne
1.5kg · Woolworths
Woolworths
$25.00
$1.67 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$25.00
Lowest
$25.00
Highest
$25.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
1.5kg
$1.67 / 100g
Viewing
$25.00
2kg
72.5c / 100g
Best value per 100g
$14.50
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Woolworths
Size
1.5kg
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Beef Lasagne 1.2kg
at Aldi
1.2kg
$7.99
66.6c / 100g
$1.00 less per 100g
Add to cart
Beef Lasagne
at Coles
1.8kg
$12.50
69.4c / 100g
97.2c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$25.00
Add from Woolies
Lasagne With Angus Beef & Vegetables
at Coles
1.6kg
$21.50
$1.34 / 100g
32.3c less per 100g
Add to cart
Meals Beef Lasagne
at Coles
350g
$5.50
$1.57 / 100g
9.5c less per 100g
Add to cart