Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Obela Hommus Dip With Caramelised Onion | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Obela Hommus Dip With Caramelised Onion
Snacks & Confectionery
Obela Hommus Dip With Caramelised Onion
220g · Obela
Woolworths
$3.85
$5.50
$1.75 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.85
Lowest
$3.85
Highest
$3.85
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Obela
Size
220g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Cheese & Onion Crinkle Cut Chips 230g
at Aldi
230g
$2.49
$1.08 / 100g
66.7c less per 100g
Add to cart
French Onion Dip 200g
at Aldi
200g
$2.29
$1.15 / 100g
60.5c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$3.85
Add from Woolies
Snack Stack Chips Sour Cream & Onion Flavour 160g
at Aldi
160g
$1.99
$1.24 / 100g
50.6c less per 100g
Add to cart
French Onion Dip
at Coles
200g
$2.50
$1.25 / 100g
50c less per 100g
Add to cart