Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Fruit Drink Orange | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Woolworths Fruit Drink Orange
Drinks
Woolworths own brand
Woolworths Fruit Drink Orange
2L · Woolworths
Woolworths
$2.80
$1.40 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.80
Lowest
$2.80
Highest
$2.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250ml
$14.80 / L
$3.70
250ml
$16.00 / L
$4.00
500ml
$5.60 / L
$2.80
2L
$1.40 / L
Best value per L
Viewing
$2.80
Details
Aisle
Drinks
Brand
Woolworths
Size
2L
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Orange Soft Drink 1.25L
at Aldi
1.25L
$1.09
87.2c / L
52.8c less per L
Add to cart
Soft Drink Orange
at Coles
1.25L
$1.15
92c / L
48c less per L
Add to cart
Woolworths
$2.80
Add from Woolies
Orange Mango Drink 3L
at Aldi
3L
$3.99
$1.33 / L
7c less per L
Add to cart