Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Flora With Butter Spreadable | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Flora With Butter Spreadable
Dairy & Eggs
Flora With Butter Spreadable
450g · Flora
Woolworths
$4.90
$6.00
$1.09 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.90
Lowest
$4.90
Highest
$4.90
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Flora
Size
450g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Spreadable Cream Cheese 250g
at Aldi
250g
$2.39
95.6c / 100g
13.3c less per 100g
Add to cart
Spreadable Dairy Blend 500g
at Aldi
500g
$4.99
99.8c / 100g
9.1c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.90
Add from Woolies