Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Rana Classic Potato Gnocchi | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Rana Classic Potato Gnocchi
Fruit & Veg
Rana Classic Potato Gnocchi
500g · Rana
Woolworths
$5.60
$7.00
$1.12 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.60
Lowest
$5.60
Highest
$5.60
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Rana
Size
500g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Potato Gnocchi Di Patate
at Coles
500g
$2.95
$3.70
59c / 100g
53c less per 100g
Add to cart
Potato Gnocchi 500g
at Aldi
500g
$2.99
59.8c / 100g
52.2c less per 100g
Woolworths
$5.60
Add from Woolies
Add to cart
Potato Gnocchi Mini 500g
at Aldi
500g
$2.99
59.8c / 100g
52.2c less per 100g
Add to cart
Special
Traditional Potato Gnocchi
at Coles
500g
$3.90
$4.90
78c / 100g
34c less per 100g
Add to cart