Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Gippsland Dairy Twist Yoghurt Toffee & Honeycomb | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Gippsland Dairy Twist Yoghurt Toffee & Honeycomb
Snacks & Confectionery
Gippsland Dairy Twist Yoghurt Toffee & Honeycomb
700g · Gippsland Dairy
Woolworths
$8.20
$1.17 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$8.20
Lowest
$8.20
Highest
$8.20
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
140g
$2.36 / 100g
$3.30
160g
$1.94 / 100g
$3.10
700g
$1.17 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$8.20
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Gippsland Dairy
Size
700g
Store brand
No
Woolworths
$8.20
Add from Woolies