Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Chris' Heritage Dips Blue Cheese Fig & Pistachio | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Chris' Heritage Dips Blue Cheese Fig & Pistachio
Dairy & Eggs
Chris' Heritage Dips Blue Cheese Fig & Pistachio
170g · Chris'
Woolworths
$7.50
$10.00
$4.41 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$7.50
Lowest
$7.50
Highest
$7.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Chris'
Size
170g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Panettone Pistachio Cream
at Coles
800g
$16.00
$2.00 / 100g
$2.41 less per 100g
Add to cart
Special
Bakes Pistachio Cream Gems
at Coles
140g
$5.00
$7.00
$3.57 / 100g
84c less per 100g
Woolworths
$7.50
Add from Woolies
Add to cart