Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dairy Short Cut Rindless Bacon | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Dairy Short Cut Rindless Bacon
Meat & Seafood
Dairy Short Cut Rindless Bacon
750g · Primo
Coles
$16.80
$2.24 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$16.80
Lowest
$16.80
Highest
$16.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
175g
$3.89 / 100g
$6.80
200g
$3.40 / 100g
$6.80
200g
$3.50 / 100g
$7.00
250g
$2.72 / 100g
$6.80
300g
$1.67 / 100g
Best value per 100g
$5.00
750g
$2.24 / 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Cooking Bacon 750g
at Aldi
750g
$6.49
86.5c / 100g
$1.37 less per 100g
Add to cart
Chicken & Bacon Macaroni Cheese 1.1kg
at Aldi
1.1kg
$9.99
90.8c / 100g
$1.33 less per 100g
Add to cart
Coles
$16.80
Add from Coles
Viewing
$16.80
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Primo
Size
750g
Store brand
No
Short Cut Bacon 1kg
at Aldi
1kg
$9.99
99.9c / 100g
$1.24 less per 100g
Add to cart
Middle Bacon 1kg
at Aldi
1kg
$9.99
99.9c / 100g
$1.24 less per 100g
Add to cart