Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Tasty Cheese Chicken Breast & Rice Crackers | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Woolworths Tasty Cheese Chicken Breast & Rice Crackers
Snacks & Confectionery
Woolworths own brand
Woolworths Tasty Cheese Chicken Breast & Rice Crackers
50g · Woolworths
Woolworths
$3.00
$6.00 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.00
Lowest
$3.00
Highest
$3.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
50g
$6.00 / 100g
Viewing
$3.00
112g
$1.70 / 100g
Best value per 100g
$1.90
112g
$1.70 / 100g
$1.90
120g
$3.50 / 100g
$4.20
120g
$3.50 / 100g
$4.20
120g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Sanz Crackers 250g
at Aldi
250g
$0.95
38c / 100g
$5.62 less per 100g
Add to cart
Eton Original Crackers 225g
at Aldi
225g
$1.49
66.2c / 100g
$5.34 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$3.00
Add from Woolies
$3.50 / 100g
$4.20
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Woolworths
Size
50g
Store brand
Woolworths
Crackers Checkers
at Coles
250g
$1.80
72c / 100g
$5.28 less per 100g
Add to cart
Special
Rice Crackers Family Pack
at Coles
520g
$4.25
81.7c / 100g
$5.18 less per 100g
Add to cart