Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Bega Reduced Fat Cheese Slices Light Vintage 25% | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Bega Reduced Fat Cheese Slices Light Vintage 25%
Dairy & Eggs
Bega Reduced Fat Cheese Slices Light Vintage 25%
250g · Bega
Woolworths
$7.50
$3.00 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$7.50
Lowest
$7.50
Highest
$7.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$3.00 / 100g
Viewing
$7.50
500g
$2.20 / 100g
$11.00
500g
$2.10 / 100g
Best value per 100g
$10.50
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Bega
Size
250g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Vintage Cheese Block 500g
at Aldi
500g
$5.99
$1.20 / 100g
$1.80 less per 100g
Add to cart
Vintage Cheese Slices 250g
at Aldi
250g
$4.99
$2.00 / 100g
$1.00 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$7.50
Add from Woolies
Cheese Strong & Bitey Vintage Block
at Coles
500g
$10.50
$2.10 / 100g
90c less per 100g
Add to cart
Vintage Cheese Block
at Coles
500g
$10.80
$2.16 / 100g
84c less per 100g
Add to cart