Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Rana Fresh Tortellini Prosciutto Di Parma | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Rana Fresh Tortellini Prosciutto Di Parma
Meat & Seafood
Rana Fresh Tortellini Prosciutto Di Parma
325g · Rana
Woolworths
$9.00
$2.77 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$9.00
Lowest
$9.00
Highest
$9.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
300g
$3.33 / 100g
$10.00
325g
$2.77 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$9.00
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Rana
Size
325g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Chicken Parma & Roast Potatoes
at Coles
330g
$8.00
$2.42 / 100g
34.5c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$9.00
Add from Woolies