Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Spaghetti Bolognese Chilled Meal | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Woolworths Spaghetti Bolognese Chilled Meal
Pantry
Woolworths own brand
Woolworths Spaghetti Bolognese Chilled Meal
1.1kg · Woolworths
Woolworths
$15.00
$1.36 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$15.00
Lowest
$15.00
Highest
$15.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
1kg
22c / 100g
Best value per 100g
$2.20
1kg
22c / 100g
$2.20
1.1kg
$1.36 / 100g
Viewing
$15.00
Details
Aisle
Pantry
Brand
Woolworths
Size
1.1kg
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Wholemeal Flour 1kg
at Aldi
1kg
$2.19
21.9c / 100g
$1.14 less per 100g
Add to cart
Wholemeal Plain Flour
at Coles
1kg
$2.20
22c / 100g
$1.14 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$15.00
Add from Woolies
Wholemeal Self Raising Flour
at Coles
1kg
$2.20
22c / 100g
$1.14 less per 100g
Add to cart
Organic Wholemeal Spirals Pasta
at Coles
500g
$1.95
39c / 100g
97.4c less per 100g
Add to cart